Snažte sa neukazovať svoju žiarlivosť!

Táto veta sa možno ľahko povie, ale ťažko sa vykonáva. Každý z nás to zažil. Videli sme nášho partnera niekde zhovárať sa s neznámou ženou a už sa to v nás vyburcovalo. Chceli sme hneď vedieť, kto to bol, prečo sa rozprávali a prečo sa tá žena vôbec tak usmievala? Pokojne mohlo ísť o bývalú kolegyňu či spolužiačku z vysokej školy, dokonca sa pár rokov nevideli a možno ani neuvidia, my ženy aj tak stále  máme pocit, že to je niečo zlé a že treba partnerovi ukázať, že žiarlime.
Milé dámy, nerobte to! Samozrejme, ak ide o neveru, je namieste otvoriť ústa a povedať, čo si myslíme a ako sa cítime. No v prípade, že ide len o nevinný rozhovor toto robiť vôbec nemusíme! Či už sme na párty alebo na oslave a náš partner je odrazu vo veľmi dôvernom rozhovore s opačným pohlavím, nechajme to tak. Nevyzvedajme a nerobme scény, lebo si len priťažíme.žena muž hádka.jpg
Myslíte si, že muži to majú radi? Práve naopak! Cítia sa pod tlakom a nepríjemne. Navyše ich to od vás ešte viac odpudzuje. Ak už chcete, aby váš muž vedel, že vám nie je ľahostajný, povedzte mu to medzi štyrmi očami a iba tak, akoby o nič nešlo. Prípadne si to nevšímajte a zarozprávajte sa s vašimi ďalšími známymi.
Aj muži žiarlia, o to sa nebojte. Nemyslite si, že im je jedno, ak vás uvidia v spoločnosti iného muža. Ale vedia, že vám môžu veriť a tak túto vec neriešia. Všimli ste si, že to nepovažujú za tak hrozné? Že jednoducho vedia, že o nič nejde a aj vy máte právo na rozhovor s opačným pohlavím? Netreba kvôli tomu vystrájať.
No my ženy ihneď túžime potom, aby s tým muž skončil a ihneď ho obviníme, že robí niečo nekalé. Radšej mu dôverujte a nechajte ho tak! Ak vás skutočne miluje, verte alebo nie, neurobí nič zlé. A určite nie pred vami! Len hlupák by flirtoval s inou ženou pred vašimi očami. Ak by vás totiž aj chcel podviesť, urobí to tak, aby ste sa to nikdy nedozvedeli.dvojica romantika víno.jpg
Takže milé ženy, naozaj to neriešte. Nahoďte úsmev a buďte spokojné samé so sebou! Slabosť niekedy mužom ukázať treba, ale určite nie touto cestou. 

Ohodnoťte příspěvek
loading
×