Dokonalé oči

Ktorá žena si nepredstavuje svoju vlastnú svadbu? Pre každú z nás je to niečo ako sen, ktorý by sa jedného dňa mohol splniť. Snívame o tom, aké budeme mať šaty. Chceme, aby bolo všetko dokonalé. Túžime po tom, aby bol tento celý jeden deň len a len o nás a už sa vidíme, ako v bielych šatách kráčame k oltáru ku svojej životnej láske, s ktorou chcem spečatiť náš spoločný život. Je to naozaj ohromná predstava, ktorá napĺňa srdcia nejednej z nás. Keď sa konečne náš sen vyplní a my sme požiadané o ruku, vlastne nemáme ani potuchy, čo nás práve čaká.

kleštičky

Prípravy, prípravy a samé prípravy
V dnešnej dobe musíte začať všetko riešiť minimálne rok dopredu. Od sály, cez koláče, až po hudbu a fotografa. Je to všetko o správnom načasovaní a vo všeobecnosti platí pravidlo, čím skôr, tým lepšie. Nejde ani tak o to, že by ste mohli niečo zanedbať. To len dnešné nevesty sú väčšinou také premotivované, že chcú mať všetko zajednané čím skôr. To znamená, že by ste to mali urobiť aj vy, inak sa môže stať, že všetko dobré už bude dávno obsadené.

umělé řasy

Dajte si záležať na make upe
Aj keď si myslíme, že niečo takéto nevesty absolútne nepodceňujú, je pravdou, že veľmi často prisudzujú celý úspech účesu a zabúdajú na to, že aj ten predsa musí niečo tvoriť. V tomto prípade je to make-up, ktorý hrá hlavnú úlohu. Je jasné, že pokazený účes pokazí oveľa menej ako zbabraný make up. Ak vám môžeme poradiť, tak určite myslite na to, aby vynikli vaše oči. Pery môžu zostať neutrálne, predsa len si nebudete stále kontrolovať rúž. Čo sa týka očí, tie musia naozaj žiariť. Musia byť na vašej tvári dokonale vidieť a verte tomu, že to dosiahnete jedine vtedy, keď zvolíte umelé riasy. Nič tak dokonale nezvýrazní a neprehĺbi váš pohľad, tým si môžete byť istá. Práve toto je niečo, čomu sa možno nevesty bránia, ale musia to skúsiť, ak chcú byť skutočne dokonalé.

Ohodnoťte příspěvek
loading
×